Schodiště a zábradlí pro veřejné objekty

Schodiště a zábradlí pro veřejné objekty

Schodiště a zábradlí do veřejných a firemních budov

Jak v minulosti, tak i dnes se klade velký důraz na schodiště veřejných nebo firemních budov. Je to bezesporu dominanta, která reprezentuje úroveň interiéru i celé stavby. Vyrábíme nepřebernou škálu druhů a jejích variant.


Schodiště veřejných a firemních budov

Při tvorbě schodů je nutné respektovat stupeň bezpečnosti a také odolnosti materiálů pro daný objekt. U těchto výrobků je nutné počítat s vysokou zátěží, která je oproti schodištím v soukromí mnohanásobně vyšší. Proto volíme materiály, které jsou schopny dlouhodobě sloužit při zachování jejich funkce a estetiky. Nejčastěji se na vlastní nášlapy a podstupně používá přírodní, nebo umělý kámen. Dalším vděčným materiálem je obklad schodů keramikou. Nově se používají vysoce kvalitní stěrky nebo umělé hmoty. Oblíbeným materiálem na schodištích je i sklo. Při aplikaci vhodné grafiky, která potlačí mechanické poškození, může dlouhodobě udržet i svůj jedinečný estetický efekt.

Zábradlí do veřejných a firemních budov

Zábradlí do veřejných a firemních objektů dodáváme ocelové v kvalitních povrchových úpravách. Dále pro svou vysokou životnost a estetický dojem vyrábíme nerezové zábradlí. Více a častěji se dnes v interiéru objevují skleněné zábradlí, které svou čistotou a bezpečností vhodně navazují na moderní minimalistické pojetí.

Pokračujte
  • Líbí se Vám Schodiště a zábradlí pro veřejné objekty a chcete znát možnosti realizace, termín dodání nebo cenu? Kontaktujte nás. Společně navrhneme řešení.
    Mám zájem o nabídku