Skleněné dveře

Skleněné dveře v interiéru

Navrhujeme moderní skleněné dveře ve více variantách - posuvné i otvírané. Široký sortiment zahrnuje dále pevné stěny, paravány a sprchové zástěny a kouty. Naše designové studio se snaží vyhovět všem individuálním požadavkům na skleněné, prosklené a celoskleněné stěny v interiéru s ohledem na jejich bezpečnost a funkčnost. Na přání zákazníka vyrábíme skleněné dveře s grafikou.

Prohlédněte si galerii skleněné dveře

Moderní interiéry

Sklo se v posledních letech stále více a více objevuje v moderních interiérech, je to hlavně pro jeho čistotu i pocitovou lehkost. Skleněné dveře nebo celé stěny sice oddělují prostor, ale přitom zachovávají vnímání interiéru jako celku. Nabízíme široký sortiment produktů v různých variantách postavených na atypických nebo typových komponentech, nejčastěji v materiálech nerez, nebo eloxovaný hliník.

Kování DORMA

Využíváme zejména kování osvědčené německé firmy DORMA . Velkou devizou je výroba atypických dveřních madel vlastní konstrukce. Dodáváme skla bezpečnostní, kalené s HS testem v různých barevných odstínech nebo se zrcadlovým efektem, dále neprůhledné, SATINATO“ nebo čiré „FLOAT“ doplněné o bezpečnostní, pískovaný, smaltovaný, nebo tištěný dekor.

Novinkou jsou kombinace skleněných ploch, kovu a dřevěných doplňků.


Ke stažení
katalog-prurez-sortimentem-dorma-inspirace-dorma-glas.pdf   DORMA - Inspirace pro Vás... (2304 kB)