Schody

Schody a schodiště

Společnost GC, s.r.o. se více než 20 let zabývá návrhy, vývojem a výrobou atypických schodišť. Vyrábíme schody a schodiště všech možných tvarů a v různých materiálových kombinacích. Naše výrobky jsou nejen krásné a funkční, ale také vysoce kvalitní. Používáme kvalitní materiály a povrchové úpravy právě proto, že životnost plánujeme minimálně na 50 let.

Schodiště vždy bylo, je a bude dominantním prvkem v každém interiéru. Prohlédněte si naši souhrnnou galerii schodů.

Schody a schodiště s tradicí

Schody jsou významným architektonickým prvkem, proto jsou na jeho funkční a výtvarné provedení kladeny tak vysoké požadavky. Dbáme na kvalitu a stylovost  zvláště proto, že životnost plánujeme na desetiletí. Designersky propracované schody moderního interiéru upoutá nejen zpracováním, ale i příjemnými kombinacemi různých obkladových materiálů. Nabízíme celý sortiment materiálů vhodných pro finální povrch schodů.

Schody a schodiště dle tvaru

Dodáváme kvalitní moderní schody a schodiště české výroby. Tvary navrhujeme dle potřeb a přání investora. Jedná se zejména o tvary přímé, lomené, točité, podestové a atypické. V našich referencích naleznete odvážné, moderní, futuristické ale i klasické, historizující, nebo restaurátorské práce.