Schody

Kvalitní schody na zakázku

Společnost GC s. r. o. navrhuje, vyrábí a montuje schody dle Vašich představ. Naše výrobky se vyznačují dlouhou životností, moderním a stylovým designem. Hledáte-li kvalitní schodiště, zábradlí či další atypické prvky pro Váš dům, byt či kancelář, pak si prohlédněte naši rozsáhlou fotogalerii. Naší snahou je uspokojit své klienty dobře odvedenou prací.


Schodiště pro rodinné domy

Nabídka schodů pro interiéry domů a bytů je velice rozsáhlá. Vyrábíme ocelové, skořepinové, páteřové, točité a betonové konstrukce schodišť s různými materiálovými obklady. Nejčastěji se jedná o dřevěné, kamenné, keramické, kovové a skleněné obklady.

Schody pro veřejné a firemní budovy

Na schodiště veřejných a firemních budov jsou kladeny vysoké požadavky jak ze stran životnosti, bezpečnosti tak i estetiky. Při výrobě materiálů zohledňujeme umístění schodiště v interiéru či exteriéru. Počítáme s vysokou zátěží a proto volíme vysoce odolné materiály jako je kámen, keramika a kvalitní stěrky.

Pokračujte
  • Líbí se Vám Schody a chcete znát možnosti realizace, termín dodání nebo cenu? Kontaktujte nás. Společně navrhneme řešení.
    Mám zájem o nabídku